Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności
Samorząd Województwa Śląskiego

Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim

strona główna Książka Teleadresowa Mapa strony Newsletter Zadaj pytanie Facebook
RPO WSL 2014-2020Baza KonkurencyjnościHarmonogram Konkursów 2015Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim - serwis promocyjnyInterpretacje Instytucji Zarządzającej PO KL
Liczba zawartych umów:
4 206
Wartość zakontraktowanych środków:
3,52 mld złotych
Projekty systemowe / Poddziałanie 9.1.3 / III Edycja / Kontakt

Kontakt dla Poddziałania 9.1.3

Zespół ds. Programu Stypendialnego

Siedziba: ul. Reymonta 24, 40-037 Katowice

Adres do korespondencji: ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice

Osoby do kontaktu:

Adam Danel - koordynator
Tel. (032) 77 40 994
Nr pokoju 324
e-mail: adanel@slaskie.pl

Agnieszka Centarzyńska
Tel. (032) 77 40 950
Nr pokoju 301
e-mail: acentarzynska@slaskie.pl

Aneta Bartosik
Tel. (032) 77 40 950
Nr pokoju 301
e-mail: abartosik@slaskie.pl

Katarzyna Kulasik
Tel. (032) 77 40 956
Nr pokoju 302
e-mail: kkulasik@slaskie.pl

Magdalena Lichocka
Tel. (032) 77 40 993
Nr pokoju 323
e-mail: mlichocka@slaskie.pl

Dawid Łabaj
Tel. (032) 77 40 716
Nr pokoju 328
e-mail: dlabaj@slaskie.pl


RSS
Katowice; ul. Dąbrowskiego 23; godziny pracy: 7:30 - 15:30; telefony: +48 32 77 40 125, +48 32 77 40 126; faxy: +48 32 77 40 402; Mapa dojazdu
Kontakt z administratorem serwisu: Agnieszka Cieplik e-mail: acieplik@slaskie.pl, Marzena Podlaska e-mail: mpodlaska@slaskie.pl, telefon: +48 32 774 04 31
© Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego