Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności
Samorząd Województwa Śląskiego

Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim

strona główna Książka Teleadresowa Mapa strony Newsletter Zadaj pytanie Facebook
RPO WSL 2014-2020Baza KonkurencyjnościHarmonogram Konkursów 2015Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim - serwis promocyjnyInterpretacje Instytucji Zarządzającej PO KL
Liczba zawartych umów:
4 206
Wartość zakontraktowanych środków:
3,52 mld złotych
Projekty systemowe / Działanie 9.2 Mam zawód- mam pracę w regionie / Kontakt

2011-03-24

Kontakt

Kontakt

strona internetowa projektu: www.e-zawodowcy.eu

adres:
Siedziba - ul. Reymonta 24, Katowice
Poczta - ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice


Lucyna Borowiecka-Kłapacz
Koordynator Zespołu Projektu
Telefon: +48 (32) 77 40 990  
Nr pokoju: 322
Adres email: lborowiecka-klapacz@slaskie.pl

Marta Cesarz
Stanowisko ds. obsługi merytorycznej
Telefon: +48 (32) 77 40 988
Nr pokoju: 303
Adres email: mcesarz@slaskie.pl

Rafał Kowalski
Stanowisko ds. obsługi finansowej
Telefon: +48 32 77 40 069
Nr pokoju: 324
Adres email: rkowalski@slaskie.pl

Małgorzata Kwietniewska
Stanowisko ds. obsługi merytorycznej, monitoringu i ewaluacji
Telefon: +48 32 77 40 989
Nr pokoju: 323
Adres email: mpiworowicz@slaskie.pl

Agnieszka Pelczar

Stanowisko ds. obsługi merytorycznej
Telefon: +48 32 77 40 989
Nr pokoju: 323
Adres email: apelczar@slaskie.pl

Bożena Wydrych
Stanowisko ds. obsługi merytorycznej, informacji i promocji
Telefon: +48 (32) 77 40 988
Nr pokoju: 303
Adres email: bwydrych@slaskie.pl

Katarzyna Żamojda
Stanowisko ds. obsługi finansowej
Telefon: +48 32 77 40 069
Nr pokoju: 324
Adres email: kzamojda@slaskie.pl  

 


RSS
Katowice; ul. Dąbrowskiego 23; godziny pracy: 7:30 - 15:30; telefony: +48 32 77 40 125, +48 32 77 40 126; faxy: +48 32 77 40 402; Mapa dojazdu
Kontakt z administratorem serwisu: Agnieszka Cieplik e-mail: acieplik@slaskie.pl, Marzena Podlaska e-mail: mpodlaska@slaskie.pl, telefon: +48 32 774 04 31
© Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego