Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności
Samorząd Województwa Śląskiego

Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim

strona główna Książka Teleadresowa Mapa strony Newsletter Zadaj pytanie Facebook
RPO WSL 2014-2020Baza KonkurencyjnościHarmonogram Konkursów 2015Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim - serwis promocyjnyInterpretacje Instytucji Zarządzającej PO KL
Liczba zawartych umów:
4 206
Wartość zakontraktowanych środków:
3,52 mld złotych
Projekty systemowe / DoktoRIS / Kontakt

2012-01-30

Kontakt DoktoRIS

Kontakt

strona internetowa projektu: www.doktoris.us.edu.pl

 

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Adam Danel
Koordynator Projektu DoktoRIS
Tel.: +48 (32) 77 40 994
Email: adanel@slaskie.pl

Arkadiusz Puchała
Główny Specjalista ds. Stypendiów
Tel.:+48 (32) 359 2265
Email: arkadiusz.puchala@us.edu.pl

OSOBY KONTAKTOWE DLA WNIOSKODAWCÓW/STYPENDYSTÓW


Piotr Bogacz
Tel.: +48 (32) 77 40 993
Email: pbogacz@slaskie.pl

Marta Jełowicka - Gabor
Tel.: +48 (32) 77 40 914
Email: mjelowicka@slaskie.pl

Karolina Mazur
Tel.: +48 (32) 77 40 914
Email: mazurk@slaskie.pl

Katarzyna Milewska
Tel.: +48 (32) 77 40 914
Email: kmilewska@slaskie.pl 


RSS
Katowice; ul. Dąbrowskiego 23; godziny pracy: 7:30 - 15:30; telefony: +48 32 77 40 125, +48 32 77 40 126; faxy: +48 32 77 40 402; Mapa dojazdu
Kontakt z administratorem serwisu: Agnieszka Cieplik e-mail: acieplik@slaskie.pl, Marzena Podlaska e-mail: mpodlaska@slaskie.pl, telefon: +48 32 774 04 31
© Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego