Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności
Samorząd Województwa Śląskiego

Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim

strona główna Książka Teleadresowa Mapa strony Newsletter Zadaj pytanie Facebook
Aktualności

2015-06-08

Współpraca się opłaca, czyli śląskie sprawniej, ciąg dalszy…

Rekrutacja do udziału w seminarium upowszechniającym

Specjaliści i eksperci działający w imieniu i na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością, a także przedstawiciele instytucji regionalnych, samorządowych oraz podmiotów niepublicznych będą się dzielić doświadczeniem i swoimi opiniami na temat partnerstw międzysektorowych oraz sytuacji środowiska osób z niepełnosprawnościami.   

Panel dyskusyjnyDebata oksfordzka odbędą się 16 czerwca 2015 roku od godz. 9.30 w Sali Kolumnowej w budynku przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w ramach spotkania w dyskusję, podczas organizowanej debaty oksfordzkiej,  nad usprawnieniem działań w kontekście wspierania osób z niepełnosprawnością poprzez międzysektorową współpracę w ramach aktywnej polityki społecznej i przemian gospodarczych w regionie.

Spotkanie ma związek ze zbliżającym się zakończeniem realizacji projektu systemowego pn. Śląskie sprawniej - wsparcie osób niepełnosprawnych w aktywizacji zawodowej wdrażanego przez Województwo Śląskie w partnerstwie z Powiatem Zawierciańskim oraz Gminą Miejską Żory. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

REJESTRACJA
Rejestracja została przedłużona do dnia 15 czerwca b.r., do godz. 15.00; (liczba miejsc ograniczona do 80 osób).


RSS
Katowice; ul. Dąbrowskiego 23; godziny pracy: 7:30 - 15:30; telefony: +48 32 77 40 125, +48 32 77 40 126; faxy: +48 32 77 40 402; Mapa dojazdu
Kontakt z administratorem serwisu: Agnieszka Cieplik e-mail: acieplik@slaskie.pl, Marzena Podlaska e-mail: mpodlaska@slaskie.pl, telefon: +48 32 774 04 31
© Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego